Fotoğraf Karnaval

Karnaval Fotoğrafları Düzenleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 14 MB
  • Version 1.3
  • Dil Türkçe
  • Firma anapb
Fotoğraf Karnaval; Android cihazlarınız için özel olarak tasarlanan, içeriğinde 200'den fazla farklı şekillerde kostüm, maske gibi benzeri resimlerin bulunduğu ve bu resimleri kendi resimlerinize uyarlayabileceğiniz kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz ola
Fotoğraf Karnaval; Android cihazlarınız için özel olarak tasarlanan, içeriğinde 200'den fazla farklı şekillerde kostüm, maske gibi benzeri resimlerin bulunduğu ve bu resimleri kendi resimlerinize uyarlayabileceğiniz kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz olan bir resim düzenleme uygulamasıdır.
 
Fotoğraf Karnaval uygulamasının içeriğinde 200'den fazla karnaval kostümleri, maskeleri, makyaj, film karakterleri, fantezi ve korkunç karakterler gibi bir çok resim bulunmaktadır. Dilersen,iz bu resimlerden dilediğinize cihazınızda bulunan resimlerinizden veya o an çektiğiniz resimlerinize montaj yaparak görsel şölenler hazırlayabilirsiniz.
 
Fotoğraf Karnaval uygulaması ile düzenlemiş olduğunuz fotoğraflarınızı dilerseniz sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilir, e-posta yolu ile göndermek istediğiniz kişilere gönderebilirsiniz. 
Fotoğraf Karnaval indir